CИСТЕМА НАКОПИЧУВАЛЬНИХ ЗНИЖОК
МАКСИМАЛЬНИЙ ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ —
2 ТИЖНІ
Оперативна доставка в термін

Відводи

Кут 90 градусів

Кут 60 градусів

Кут 45 градусів

Кут 90 градусів (для прямокутні повітроводи)

Чому вам вигідно купувати у нас?


Ходові позиції завжди є на складі

У нас на складі завжди є запас найбільш затребуваних повітроводів. Швидше за все, вам взагалі не доведеться чекати. Але якщо чогось немає - ми зможемо це виробити, причому не за 2 місяці, як на інших заводах, а за 2 тижні. І це максимальний термін. У більшості випадків, ваше замовлення буде виконано за 3-7 днів.

Не «шумлять» і не «ляскають»

Наші повітроводи виготовляються на високоточному обладнанні виробництва Швейцарії та Великобританії з числовим програмним управлінням. А відводи, трійники, переходи та інші фасонні вироби ми виготовляємо з дотриманням нормативних вимог по геометрії виробів (наші повітроводи круглі, а не овальні). Товщина сталі 0,5 мм, а не 0,4 або 0,45 мм. Вміст цинку не менш 140 г / м.кв..

Можемо виготовити нестандартні вироби

Буває, що замовнику потрібні якісь додаткові вироби з оцинкованої, нержавіючої та чорної сталі. Наприклад, зонти оцинковані і нержавіючі для кухонь ресторанів і харчових виробництв, дефлектори, вузли проходу для них і багато іншого. Ми це теж робимо.

Беремося навіть за маленькі замовлення

Працюємо з замовленнями від 0,5 м.кв. Ми можемо зробити необхідні заміри і виготовити такий виріб, який потрібен саме вам.

Ремонт існуючих систем вентиляції

Дефектування і складання замовлення з ремонту системи з заміною вузлів та елементів, що вийшли з ладу.

Системи аспірації і пневмотранспорту «під ключ»

Ми робимо системи аспірації і пневмотранспорту «під ключ»: від проекту, ремонту до монтажу з подальшим пусконалагодженням. Детальніше читайте на сторінці послуги.

Ми лідери галузі

Чому вибирають нас?


Повітроводи безпосередньо з заводу – це завжди вигідне придбання. Замовляючи у реального виробника ви гарантовано отримуєте наступне:

Систему накопичувальних знижок

Кожна наступна покупка підсумовується до попередньої. Таким чином, чим більше і частіше ви купуєте — тим нижче ціна.

Термін виготовлення зазвичай 3-7 днів, але не більше 2 тижнів

У нас є запаси на складі, а налагоджені бізнес-процеси дозволяють обробляти замовлення оперативно.

Доставку в термін

Налагоджені логістичні зв'язки дозволяють нам доставляти повітроводи оперативно і без затримок.

Наші клієнтиТОВ «АРМ-ЕКО»

Повітроводи (спірально-навивні) для систем місцевої витяжної вентиляції у виробничих приміщеннях з виготовлення торгового обладнання з нержавіючої сталі.

ТОВ «АЗВ-КИЇВ»

Повітроводи місцевої та загальнообмінної вентиляції виробничих приміщень і майстерень з виробництва, ремонту вузлів для рухомих залізничних складів.

Корпорація «УкрАВТО»

Повітроводи для видалення вихлопних газів в зоні технічного обслуговування і ремонту автомобілів. Повітроводи для «обв'язки» фарбувальних камер з генераторами гарячого повітря.

Київський метрополітен

Повітроводи систем вентиляції та кондиціонування повітря в АБК і виробничих приміщеннях. Повітроводи системи аспірації з видалення дрібнодисперсного пилу при чищенні підвагонного обладнання рухомого складу.

ТОВ «Модерн-экспо»

Повітроводи загальнообмінної системи вентиляції і кондиціонування повітря у виробничих приміщеннях з виготовлення торгового обладнання з нержавіючої сталі.

Завод «Стоунлайт»

Повітроводи систем повітряного душування робочих місць на виробничих ділянках з випуску газоблоків. Повітроводи систем витяжної загальнообмінної вентиляції виробничих ділянок з випуску газоблоків.

Запрошуємо до співробітництва


Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

© «Бердичівський завод енергетичного обладнання»
Політика конфіденційності